Artiklid

ROOSNA-ALLIKU MÕIS

Aadress: Kooli 1, Roosna-Alliku alevik, Paide linn, Järvamaa
Telefon: +372 539 51687
Veebileht: http://www.roosnaallikumois.ee
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Roosna-Alliku mõis pakub häid võimalusi tähtsate sündmuse ja ürituste korraldamiseks

Sünnipäev

Siin oleneb kõik sellest, kuidas sünnipäevalaps ehk tellija soovib. Tähtis on, et tellijal on oma nägemus üritusest, sest siis on lihtsam jõuda soovitud tulemuseni. Üritus võib näiteks alata külaliste vastuvõtuga sinises jalutussaalis ŝampuselauaga. Edasi liigutakse suurde roosasse saali, kus on kaetud pidulik peolaud. Kohvi, teed ja kooki võib nautida sinises salongis.

Pulmad

Pulmad on väga pidulik sündmus, mis tavaliselt toimub korra elus, siis on väga oluline kõik pisiasjad enne pruutpaariga läbi arutada.
Üritus võib näiteks alata registreerimistseremooniaga kaunis mõisapargis või külaliste vastuvõtuga sinises jalutussaalis ŝampuselauaga. Edasi liigutakse suurde roosasse saali, kus on kaetud pidulik peolaud. Kohvi, teed ja kooki võib nautida sinises salongis.

Meie jaoks on oluline kvaliteet nii toidu valmistamisel kui teeninduses. Oleme paindlikud ning katame laua nii väikesele seltskonnale kui ka 100-le sööjale.