Artiklid

RÕÕMULABOR

Aadress: Eesti
Telefon: +372 530 15353
Veebileht: http://www.rõõmulabor.ee
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

RõõmuLabor on erinevaid sündmuseid loov ja läbi viiv kollektiiv. Käimas on üheteistkümnes hooaeg. Läbi kümne suve ja talve, kevade ja sügise on olnud au korraldada ja juhtida erinevate toredate ettevõtete ja eraisikute eriilmelisi ettevõtmisi – suvepäevasid, juubeleid, tüdrukuteõhtuid, jõulupidusid, sünnipäevasid, konverentse, pulmasid jne. Lisaks oleme juhtinud avalikke sündmuseid (erinevate kaubanduskeskuste kampaaniad, Maailmapäev, Euroopa Päev, Grillfest, Tele2 GoLive,  Õllesummer, valla- ja perepäevad jpm).

Olles nii korraldaja, korraldusmeeskonna liige kui ka õhtujuht, oleme pälvinud koostööpartnerite ja klientide usalduse meeldejäävatel sündmustel.

RõõmuLabori tegevused võib hooajati jaotada laias laastus kolmeks. Suvel (juuni-august) ettevõtete suvepäevad, laadad, festivalid, pulmad jmt. Talvel (detsember-jaanuar) talvepäevad ja jõulupeod. Lisaks konverentsikorraldus septembrist juunini ning kõikvõimalikud sündmused läbi aasta.

Rohkem infot RõõmuLabori veebilehel www.rõõmulabor.ee