Artiklid

KULLAMAA PUHKEKESKUS

Aadress: Kullametsa küla, Kullamaa vald, Läänemaa
Telefon: +372 477 5515, +372 520 6438
Veebileht: http://www.kupuke.ee
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Majutus

Majutame 15. maist 15. septembrini kuues kahekohalises kämpingus ja sauna 2. korrusel.
Põhikohti on kokku 20.
Vajadusel saame panna ka paviljoni 2 voodit ja lisakohti.
Puhkajate soovi korral saab koos lisakohtadega ööbida suveperioodil maksimaalselt 28  inimest. Võtame vastu ka gruppe kuni 35 inimest kui mõned on nõus telkima.

Majutus ühele inimesele maksab 12,00 eurot. Lapsed kuni 3 aastat tasuta, 3-12 aastat pool hinda.
Kogu kompleksi hind kuni 20-le inimesele maksab R - L 250,00 ja P - N 200,00 eurot, 20-35-le inimesele R -L 300,00 eurot ja P -N 250,00 eurot. Kogu kompleksi broneerimisel on tasuta sauna kasutamine nii kaua kui soovitakse, mänguväljaku, mängude, lõkkeplatside, puude ja grillimisvahendite kasutamine. Broneering jõustub kui on tasutud ettemaksuna  veerand majutuse hinnast.

Saun

Saun on puuküttega ja asub tiigi kaldal. Sauna kaminaruumis on toidu tegemiseks vajalikud vahendid ja sauna ees grillid, lõkkeplats ja varjualune.

Aktiivne puhkus

Populaarseim aktiivne tegevus puhkekeskuses on vibulaskmine. Meil on harjutusväljak ja 14 laskemärgiga viburada.

Firma 360 kraadi korraldab meil rabamatku ja meeskonnamänge: seiklusrogain, „Nagu nupud laual“, gepsimine, fotojaht, „Kapo kuulab“, loquiz ja filmifestival.

Tasuta kasutamiseks on:

Võrkpalliplats murul ja pallid.
Korvpalliatraktsioon ja korvpall.
Jalgpall.
Noolemäng.
Petanque.
Kõrval asuv Lääne Vibulaskjate mänguväljak.

Laenutuseks:

Kanuu, õhupüssid, vibud ja vibuvarustus.
Koostööpartnerilt saab laenutada suuri telke koos pinkide ja laudadega.

Korraldame lihtsaid lõbusaid mänge nii lastele kui ka täiskasvanutele. Korraldame firmadele suvepäevi, spordipäevi ja seminare koos aktiivse tegevusega.
 
Ujuda, kalastada ja kanuuga sõita saab Liivi jõel. Puhkekeskus asub jõe ääres. Kullamaa tehisjärveni on jalgsi matkates 2 km. Matkamiseks, seete ja  marjade korjamiseks on järve ümbruse männimets ja kaugemal asuv  Marimetsa raba.