Artiklid

PESA HOTELL

 

PESA HOTELL

Aadress: Uus tn. 5, Põlva, Põlvamaa
Telefon: +372 799 8530, +372 562 22881
Veebileht: http://www.kagureis.ee
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Hotell Pesa asub Kagu-Eesti rohelises väikelinnas Põlvas. Linnasüdame, kaubanduskeskuse, kiriku ja järveni ca 1 km.

Hotell rajati 1991.aastal, renoveeritud 2003/2004 ning 2006/2007. Hotellil on 3 korrust, kokku enam kui 60ne voodikohaga.

Hotelli esimesel korrusel asub päikeseterrassiga Restoran ja Faasani Pubi.Teisel korrusel on lisaks numbritubadele avar ja valgusküllane konverentsisaal kuni 60-le inimesele. Terves hotellis kasutatav juhtmevaba Internet.

Alates 2008. aasta veebruarist kannab hotell keskkonnamärgist Roheline Võti.

PESA RESTORAN

Hotell Pesa restoranis on sees 45-55 kohta ja soojal ajal on alates hommikusöögist avatud ka päikeseterrass. Menüüst leiate nii kergeid suupisteid kui rikkalikke eineid erinevatele maitsetele ja toitumiseelistustele.

Lisaks a´la carte menüü`le ja omakandi roogadele on võimalik tellida toitlustamist ka grupimenüüna, peaolaudadena ning kohvipausidena.

FAASANI PUBI

Faasani Pubi on loodud paigaks kus võtta aeg maha.

Interjöörilt iiri-inglisepärane kamina ja jahitrofeedega pubis on  suur ekraan teleülekannete vaatamiseks. Võimalus tellida nii suupisteid kui ka suuremaid roogasid restorani menüüst. Samuti saate end turgutada joogikaardilt valituga.

Faasani pubi saab reserveerida tähtpäevade ja sündmuste läbiviimiseks.