Artiklid

KILPLASTE TEEMAPARK

Aadress: Kilplaste Koda, Müüsleri küla, Järvamaa
Telefon: +372 519 14282
Veebileht: http://www.kilplased.ee
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kilplaste teemapark asub Järvamaal, Järva vallas, Müüsleri külas. Siinne tore kohake on sobilik erinevate ürituste korraldamiseks neile, kes soovivad pakkuda oma seltskonnale eriti lõbusat ja naljakat üritust. Kilplaste koda on kilplaste muistenditega seotud absurdihuumoril põhinev teemapark, mille tegevus on suunatud nii puhke- kui ärireisijate vaba aja veetmisele ja neile mitmekülgsete teenuste pakkumisele.

Mis see kilplaslik võiks siis ikka tähendada? Meeldetuletuseks, et Kilplased on naljanditegelased, kes on kuulsad ebaotstarbeka, mõttetu tegevuse ja narritempude poolest. Kilplaste lugusid tunti Saksamaal juba üle 400 aasta tagasi. Fr.R. Kreutzwald tõlkis kilplaste lood maakeelde 1857.a. Kreutzwaldi järgi elasid kilplased Järvamaal Peetri kihelkonnas.

Kilplaste teemapargi peamajast Kilplaste Kojast (Mäeküla-poolne maakividest hoone) saab giidi elamusretkele, osta meeneid, teha käsitööd, süüa-juua, korraldada seminare, firmaüritusi, sünnipäevapidu nii lastele kui täiskasvanutele, pulmasid, kokkutulekuid, II korrusel vaadata kilplaste muuseuminäitust. Elamusretked toimuvad giidiga pargis ja Kilplaste Nõukojas. Seiklemine pargis on soovitatav Kilplasest giidi saatel, keda saab tellida kohapeal Kilplaste Kojast või ette helistades tel 51914282. Teemapark on avatud aastaringselt.

KILPLASTE TEEMAPARGI teenused:

Kilplaste muistenditega seotud 0,5-tunnised, 1-tunnised ja 2-tunnised elamusretked pargis;

Temaatilised üritused (sünnipäevad, firmaüritused, pulmad jne);

Käsitöötoas meisterdamine koos juhendajaga;

Kilplaste meenete ja käsitöö müük;

Toitlustus a la carte ja gruppidele ettetellimisel;

Peoruumide rent;

Seminariruumide rent.

Tundub ju ülivahva! Tule tutvu ise lähemalt!