Artiklid

RAUDSILLA MATKAKOMPLEKS

Aadress: Raudsilla talu, Uuri küla, Kuusalu vald, Harjumaa
Telefon:
+372 530 43150
Veebileht:
http://www.raudsilla.ee
Facebook:
https://www.facebook.com/raudsilla
E-mail:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Raudsilla Matkakompleksis saad teoks teha meeldejääva firmaürituse, tulemusliku seminari, armsad pulmad või lihtsalt vinge vabaõhuürituse sõprade-sugulastega.
Meie kompleks asub imelise looduse keskel ning lisaks kaunile Pärlijõele, mis on koduks haruldasele Ebapärlikarbile, väärib külastamist ka läheduses asuv Balti klint ning seda ümbritsev mosaiikmets. Parim paik Eestis, kus lihtsalt aeg maha võtta ning olemist nautida.
Pakume sündmusele täiskorraldust – ruumidest toitlustuseni, meelelahutusest ja aktiivsest ajasisustusest tehnikani. Raudsillal pole piire – küsida võib kõike!
Väike püstkoda mahutab istuma kuni 40 inimest, suur koda aga 200 (lisakohtade võimalus). Samuti on kompleksis erinevate võimaluste ning mahutavusega terrassid, rituaalsaunad, magamisvõimalused. Sametist murumätast jagub nii pikutamiseks, sportimiseks, tralliks-tagaajamiseks kui ka telkimiseks. Ööbimiskohti siseruumides (matkatingimustes) on jahedal ajal 60, soojal perioodil 75.
Raudsillal on raudselt parimad väliköögiroad, kõige sõbralikum meeskond ning omanäoliseim olustik. Anname kõik selleks, et meie külalised oleks alati RAUDSELT SILLAS!
Grupi suurus minimaalselt 10 inimest!

Aktiivsed tegijad, ühinege – www.facebook.com/raudsilla