Artiklid

PEOZAAL

Aadress: Astri tee 2/2, Viimsi vald, Harjumaa
Telefon: +372 507 4828 ; +372 564 86619 
Veebileht: https://www.peozaal.ee/
Facebook: https://www.facebook.com/peozaal
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

PeoZaal on hubaselt valge, avar, koduselt sisutatud koht, kus korraldada laste, täiskasvanute ja ettevõtete üritusi - sünnipäevi, koolitusi ja erinevaid koosviibimisi. PeoZaali ruumid asuvad 3 eri tasapinnal - 2 privaatse peoruumiga tuba - valge ja roheline ning suur mängusaal. PeoZaali ruume saab rentida iga päev esmaspäevast pühapäevani alates 10:00 kuni 00:00. Korraga saab toimuda 2 privaatse peoruumiga üritust. PeoZaali juurde mahub tasuta ja mugavalt parkima kuni 18 autot.

Valge saal

Valge 100 m2 suurune tuba asub II korrusel ja seal on ruumi kuni 40-le inimesele. Valget tuba on lihtsasti võimalik muuta just Teie üritusele vastavaks. Lisaks laste sünnipäevadele sobib see hästi juubelite, koosolekute, koolituste, töötubade ja linnalaagrite pidamiseks.

Roheline saal

Roheline 90 m2 suurune rustikaalse alatooniga tuba asub I korrusel ja mahutab mugavalt kuni 30 inimest.

Mängusaal

Suur 200 m2 mänguruum pallimere ja liumägedega ning füüsilist liikumist pakkuva lahingualaga on kasutamiseks mõlemale samal ajal toimuvale üritusele.