Artiklid

ANSAMBEL K & K

Aadress: Eesti
Telefon: +372 520 8397 
Veebileht: http://www.kalevsaarva.weebly.com
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

K&K on tantsumuusikat esitav kaheliikmeline rõõmsameelne bänd, kellele ei ole võõrad pulmad, juubelid, suvepäevad ega muud vahvad üritused.

Bändis mängivad Kadri Koorits (vokaal, kitarr) ja Kalev Saarva (kitarr, vokaal, elektroonika).

Meie ansambli repertuaaris on muusika, mille järgi peaks üldjuhul eri vanuses ja erimaitseline publik saama tantsida erinevaid stiile kõikvõimalikel erinevatel üritustel - keri seda lehte allapoole, küll Sa siis näed - nagu öeldakse: polkast rokini, valsist diskoni, traditsioonilised peotantsu stiilid, seltskonna tantsud - mida iganes, aga valdavalt siiski tantsuline muusika – nii eesti kui inglise keeles. Nagu juba mainitud sai, et rõõmsameelne, siis erinevalt mitmetest teistest ei ole meie repertuaaris olulist kohta kurvakõlalistel slaavi ballaadidel.
Kui parasjagu tantsida ei viitsita, võib meie muusikat lihtsalt niisamagi kuulata, näiteks .....võtmise kõrvale. Bändi noorukese naislaulja Kadri särtsakus ei jäta aga tantsusaalis mitte kedagi külmaks.